Trhání obočí

19. march 2011 at 20:22 | Sonča |  Make-up
Tumblr_l8gqpvp48b1qbovgeo1_500_largePlno holek touží mít krásně vytrhané jemné obočí, ne vždy to ale jde..:))
Každá z nás má jiný tvar obličeje, jiný nos, jiné rty, jiné oči..A to vše ovlivňuje obočí.
Plno holek si vezme obrázek celebritry, zrcátko, konturku a nakreslí si jaké chce mít obočí, přebytečné chloupky si oholí..ŠPATNĚ! Obočí neholit a už vůbec ne podle celebrit! Hannah Montana má jiný obličej než Vy =D!


1.Nevytrhávej horní linii obočí. Když ti zde chloupky lezou na nervy, zesvětli je. Před tím, než začneš obočí upravovat, si vyzkoušej, jak ti bude po úpravě slušet a to tak, že světlou konturkou zamaluj ty části, které chceš vytrhat.

2.Chloupky vytrhávej po jednom a začni přitom od nosu. Vytrhávej je vždy ve směru jejich růstu - to bolí nejméně.

3.Nespěchej. Pár chloupků víc nebo míň může výsledek totálně změnit! Když očistíš vytrhaná místa pleťovou vodou, zamezíš tak případnému zarudnutí.

4.Kartáčkem na obočí vykartáčuj obočí nahoru, oči pak vypadají větší. Obočí vypadá zvláště sexy, pokud je o dva odstíny světlejší než tvé vlasy.

5.S barvou si můžeš pomoci tužkou na obočí. Nenanášej ji ale v ploše obočí, ale v malých tazích, ve směru růstu chloupků bočí.

6.Další možností je zesvětlení nebo ztmavení obočí pomocí očních stínů. V mnoha případech pak obočí vypadá dokonce přirozeněji. /pomocí očních stínů jde ale zesvětlení špatně/


7.Pokud je tvé obočí nepoddajné, můžeš jej zafixovat bezbarvou řasenkou. Pak budou na obočí držet i oční stíny..
2_large
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.