Rapper a zpěvák - SKIPE!

14. april 2011 at 13:20 | Glittery Girls |  Love it
Článek o našem oblíbeném českém rapperovi Skipe-ovi. :)
Info:
Rapper, Zpěvák, Textař a Studiový Technik se narodil 16.ledna 1982 v Příbrami. Vyrůstal v pasťáku, kde se učil hrát na kytaru, začal zpívat a napsal i své první texty. V roce 2001, kdy opustil toto zařízení, se odstěhoval do Prahy. Tam se poté seznámil, na tu dobu ze známým producentem Zdeňkem Hrubým. A dal mu tak prostor, rozvíjet své pěvecké schopnosti. Jenže v roce 2003 propadá večírkům, drogám a depresím. Slibně se rozvíjející kariéra, se tak obrátila na léčbu ze závislosti na drogách. Z které se léčil do roku 2006.


V roce 2008, se vrací k hudbě a ne už jako zpěvák, ale i jako rapper. Hip-Hop ho na tolik oslovil díky otevřenosti v textu, pravdě a svobodě. Že je ještě více odhodlaný, pracovat většinou jen s tímto žánrem. První větší zkušenost přichází v roce 2009, kdy byl požádán o spolupráci jako zpěvák YBA1 ft. LYRIK, SKIPE, BABY M k písni Černá vrána. Ke které se i následně natočil videoklip. Videoklip byl v roce 2009 oceněn a to v soutěži TIC TAC HIP HOP TALENTS, jako nejlepší klip v soutěži talentů. Skipe se do této soutěže také zapojil a poslal své dva první tracky. Za které, ho fanoušci ocenili, s největším počtem hlasů v oblíbenosti, zhruba 3.000 hlasujících.
V roce 2009, Skipe zakládá s Busherem skupinu Players a přichází tak další jeho zlom.Tento projekt, se během jednoho roku objevil v Tv Óčko na radiu Spin a natočil i dva videoklipy.Bohužel ale skupina v roce 2011 končí své působení a každý si jde tak svou cestou. Skipe teď pracuje na svém Debutovém albu, které vyjde v létě.

Songy:
Proč se nám tak líbí?
,Má pravdivé texty, texty které vás donutí přemýšlet. Jsou psané životem a zážitky. Najdete tam sami sebe. Navíc mají chytlavou melodii. Prostě Skipe je skvělý zpěvák a rapper~ Máme ho rády.'

Co vy na něj? Jaký song se vám líbí nejvíce?
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.