June 2011

Holky, vytrhejte si obočí!

30. june 2011 at 16:58 | Glittery Girls |  Tips
Grrr, už to nemůžu vydržet! :// Vidím ty mladší holky, jak jsou zmalované ale prostě to obočí :// Holka než se začne prvně líčit by si měla nejprve vytrhat obočí, to líčení je potom hezčí a i ona sama bude vipadat líp! Neříkám že si ho musíte vytrhat do tenké sotva znatelné čárečky ale vytrhat si ho okolo a dát mu nějaký jakž takž tvar :) Ty větší už by mohly poprosit mamku a ať si zajdou ke kosmetičce :)
Dostává mě jak si všechny hrajou na to jak jsou dospělé ale když s epodíváte na to obočí.. to je prostě hrůza xS a navíc obočí dokáže hodně změnit váš obličej takže
správně vytrhané obočí = blíž ke kráse :)
Takže popadněte pinzetku a hurá na to! :)
/ps: předtím si raději přečtěte nějaké tutorialy, i tady na blogu jeden je ať si do obočí nezasáhnete a to by nevypadalo zrovna dvakrát nejlíp :)) /
/pps: teď letí spíš přirozené obočí než tenká čára ale tak každému sluší něco jiného :) /

první líčení aneb JAK SE NELÍČIT !

30. june 2011 at 16:46 | Glittery Girls |  Make-up
Vidím to všude- holky co s líčením začínají chodí nevkusně zmalované jak plakáty :) každá s líčením začínáme ale ne každé to napoprvé vyjde a dělá chyby. Pamatuji si jak jsem na sebe patlala všechno možné když jsem se začínala líčit. Chceš se začít líčit ale nechceš chodit s příšerným obličejem? čti dál!
• spoustu holek dělá chybu v tom, že se začínají malovat barevnými křiklavými stíny z časopisu což je samozřejmě ŠPATNĚ ! nejlepší je pro začátečnické líčneí pouze řasenka :) divili by sjte se tam zkrásní holky když mají namalované řasy místo fialových stínů :) některé holky co se líčí už déle a zdatně zkončily jen u řasenky protože zjistily že jim to nejvíce vyhovuje (přirozenost navíc boduje u kluků) :)) !
• nejlepší kombinace je podle některých tuna černé tužky na oči, rozmazaná řasenka a křiklavé stíny, což je samozřejmě také špatně :) pokud se chceš malovat tužkou, podívej se nejdříve jaké máš oči a pak se začni líčit -
1.) linky vevnitř oka se hodí pro velké oči = zmenší se /nejlepší je když vidíte holku co má malé oči a má takto namalované oči :'/ :'D /
2.) pokud chceš ,zvětšit' oči tak si linku namaluj na horní víčko, pokud si si jistá že ti to sluší a sedne, můžeš i slabě pod oko ;)
3.) jen málokterým holkám sluší pouze linka pod okem, navíc mě osobně to připadá hrozně ,,fetkovský" , pokud je to namalované nevkusně :/
• dřív jsem si myslela že kecy tipu - ,,bude ti stačit řasenka a průhledný lesk" jsou výmysly a malovala jsem se jak jsem chtěla ale je na tom hodně pravdy :)
• budu se opakovat - lepší přirozená holka než zmalovaná, opravdu :) mám(e) s tím zkušenosti ;))
Takže nejdůležitější rada na konec:

POKUD SE ZAČÍNÁŠ LÍČIT TAK TI BOHATĚ STAČÍ KVALITNĚ NAMALOVANÉ ŘASY&LESK NEŽ TUNA JINÝCH NEVKUSNĚ ZMALOVANÝCH LÍČIDEL ;)


Dnešek = krásný den :*

30. june 2011 at 15:59 | Glittery Girls |  Diary

čusák =D

takže dneska jsme se spolu po dlouhé době viděly ;)
musely jsme probrat novinky, podrbat si, totálně shodit spolužačky jako-obvykle-tragický outfit a vyfotit se spolu :)
Až se jedna spolužačka uráčí někam dát ty fotky nebo mi je poslat na maila, dám je sem, nebo alespoň jednu :)
Zítra odjíždím /V/ na tábor a budu tam deset dní, takže toho tu moc nebude, Sonča na to tu kašle, žeee? :D Jak dopadlo vízo? Sonča měla neočekávaně vyznamenání :D nikdo to nečekal, dobrý překvapení tyjo :D užívejte prázky :* my se teď měsíc neuvidíme ale v srpnu si to pořádně vynahradíme ♥ těším se :)))
nemůžu uvěřit tomu, že už jsou prázky - jenom dva měsíce :(( jsou TADY, teď a tady, okamžik na který jsem CELEJ ROK čekala, tyjo :'D to zas uteče.. :/
No, užívejte ;)
papa :*
U KNOW YOU LOVE US ♥
xoxo

Nahoru a dolů. A to pořádně hluboko.

24. june 2011 at 20:12 | Glittery Girls |  Diary
Znáte to - chvíli máte skvělý pocit, jste šťastní, smějete se, máte naprosto skvělou náladu a máte pocit, že vám ji jen tak nic nezkazí. Jenže pak nastane jakýsi zlom.

Něco se stane.

SMSka, příspěvek na zdi, chat, fotka, situace.. Ať to je jakkoli bezvýznamné, zmrazí vám to úsměv na rtech. Najednou máte pocit, že se vám všechno hroutí. Z rychlé veselé písničky na youtubku přepínáte na pomalý song a myslíte si, že už to nemůže být horší. Ale je, čím dál tím víc.
Poslední dobou se mi to stává až neobvykle často. Mám úžasnou náladu a pak se .. něco stane a já mám chuť brečet. Je to hrozné, je to příšerné a hlavně je to únavné. Štve mě, že si tak beru i takové maličkosti. Že nepříklad nenapíše. Napsal vždycky, proč ne teď? Proč to TAKHLE okomentoval? Co mu to tam, sakra, ona píše? Proč se chová tak divně?! ... :( Za všechno může fejsbuk :'//
Však to znáte..
Čekám, až se to obrátí k lepšímu, ale nějak se nic neděje. On se z toho vždycky nějak vykroutí, já se usměju a všechno je fajn. Na všechno zapomenu. Jenže pak se to stane znova a znova.. Už mě to nebaví. Lidé dokáží být TAK zlí.. Tak.. bezcitní. :'(((

Pěkně prosím, co si upřímně myslíte o této fotce? Fakt upřímně! :/
Děkuji ;))

Cody Simpson - Další Bieber?

20. june 2011 at 14:49 | Glittery Girls -Verča ;) |  Other

Cody Simpson to má od úplného začátku těžké. Všichni se kvůli němu navážejí kvůli tomu, že akorát kopíruje Justina Biebera. Pravdou je, že nemusím ani jednoho z nich /yay!!/ ale kdybych měla usoudit, kdo z nich vypadá líp, tak to myslím bude Bieber. Simpson je holt hezký jen tehdy, když se nesměje, má zavřenou pusu a je pouze na fotce. Sorry, Coďáku.
Podívejte se ale na Simpsonův hit - iYiYi.
Vidíte tu podobu? Dětský hlas /na mě až příliš holčičí, Bieber aspoň stačil s hlasem víceméně dospět/, až podezřele podobná gesta, stejný styl hudby & klipů a spolupráce se známým FloRidou.. Jsou to jen náhody nebo úmyslné kopírování?
Já bych v tom /zatím/ nic zásadního nehledala. Moje věc to není. Jen mi je víceméně líto Simpsona, Belibers mu to dali pořádně sežrat.

Co si o tom myslíte vy? Kdo je váš favorit? Myslíte si, že Simpson kopíruje Biebera?


ACTUAL•

20. june 2011 at 14:33 | Glittery Girls |  Diary
/nemějte nám za zlé to oblečení, byl sportovní den
a my se doslova s*ali s ,,malýma dětma".. ďáblové!/

Hey

Poslední dobou vůbec nestíháme a tak enmáme čas ani na blog. Musíme si ,,opravit" známky, času je málo a navíc když do toho zařadíte i učení, tak na blog čas nezbývá už vůbec. Navíc Soňa teď odjela na pár týdnů na dovolenou takže to ej celkem zajímavé :// Takže nám, prosím, nemějte za zlé, že blogu nevěnujeme tolik času.
Děkujeme za pochopení
;)))*
Život je jako houpačka. Jednou jsi nahoře a jednou zase dole.
Poslední dobou máme pocit, že se nám to čím dál tím víc osvětluje...

slunění s NÍ ;)))* ♥


If Heaven Wasn't So Far Away

10. june 2011 at 17:18 | Glittery Girls |  Love it