Líčení podle dovolené ,D

14. october 2011 at 20:29 | Glittery Girls |  Make-up
Barcelona
Španělky si potrpí na eleganci a musí být upravené a podle poslední módy. Stejně tak jsou Španělé vesměs typičtí metrosexuálové, kteří chodí na depilaci nohou, úpravu obočí a používají speciální pánskou kosmetiku. Jak tedy nevybočovat? Zvolte kouřové stíny nebo ty v přirozených tónech, světlou krémovou rtěnku a bronzový make-up bez tvářenky. Potom už si jenom zvykejte že na vás na ulici budou pokřikovat Hola guapa! :)

Kodaň
V Dánsku jede přirozený styl s výraznými studenými odstíny. Nemusíme se proto bát kombinovat a klidně si nasadit i rudou rtěnku v kombinaci s nevýrazným líčením očí (řasenka). Popřípadě dodáme sytě zelené stíny a rty přetřeme průsvitným leskem.
Berlín
V Berlíně zvolte výrazné oční linky, černou řasenku s mega objemem, světlý make-up a žádnou tvářenku. Na rty si dejte, co chcete, stejně budete pořád popíjet se svými novými kamarády.. ,P :D
Hongkong
V Hongkongu se vám sice nepodaří asi zcela splynout s davem, ale proč si nevyzkoušet jejich styl líčení? V tomto městě ležícím na několika ostrůvcích se střetává mnoho kultur, ale na módu se tam hodně dbá. Nosí se pastelové barvičky, především jako oční stíny, ale i výrazné růžové tvářenky a lesky (nikdy ne vše najednou!). Hlavním znakem jsou obrovské kouzelné oči. Takže se toho nebojte ;)
 


Comments

1 Maybelline | Web | 14. october 2011 at 20:38 | React

nejvíc se mi líbí ty linky:-)
kouřové líčení taky, ale to je spíš na večer:-)
a co znamená Hola guapa?:-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.